Plastová okna, dveře pro každou stavbu
Plastová, dřevěná i hliníková
okna a dveře na trhu od roku 1992
jsme výhradním partnerem OKNOTHERM pro Moravu

O firmě  /  Zajímavé stránky

Zajímavé stránkySklenářství

 Sklenářství Svoboda se zabývá komplexním zpracováním plochého skla.

Autoskla a autofolie

Sháníte kvalitní autofolie od prověřeného výrobce? Podívejte se na nabídku autofólií na stránce Glassgarant.cz

 Autosklo Servis Kladno - prodej a servis autoskel, servis pneumatik všech druhů a značek.

Bydlení a stavebnictví

 Specializovaný e-shop na podlahové lišty Vám nabízí kvalitní zboží za nejnižší ceny na trhu.  Zahradní architektura SunGarden Liberec.  Dřevěné vazníky , krovy - střechy Krepl - Výroba a montáž dřevěných vazníků | střechy, krovy, vazníky.  Klempířství Velíšek působí v Jihočeském kraji, zejména Českých Budějovic a okolí.  Krovy , dřevostavby, střechy na klíč. Typové  pasivní domy na StavimeUsporne.cz - katalog s projekty typových domů, navržených v některém z energeticky úsporných standardů.  Pokládka zámkové dlažby od nás je rychlá, bezpečná a levná. Typové i individuální projekty rodinných domů. Široká nabídka více než 550 projektů. Realizace rodinných domů na klíč .  Strojní omítky mají na rozdíl od manuálně zpracovávaných omítek řadu výhod. Firma Pario Hradec Králové zajišťuje střechy pro rodinné domy, komerční, památkové objekty, kostely a kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Firma Apex-WM patří mezi odborné dodavatele pro zateplení domu .  Zateplení domu a fasády levně.

Vybavení pro dům, byt a zahradu

Kuchyňská svítidla - prodej svítidel.  Pro každou domácnost i kancelář jsou zde designová top svítidla ,široký výběr lamp, svítidel a osvětlení, které kombinují kvalitu materiálu i vzhledu a příjemné ceny. Římské rolety - konečné ceny na 2 kliky   Krby a zahradní krby přímo na míru Vašim potřebám. Dostupné ceny pro každého, oživte svoji zahradu či byt ohněm   Záclony, závěsy a další bytový textil na zakázku  Krby Dvořák -projektujeme a stavíme krby a kachlová kamna-dodáváme krbová kamna a krbové vložky s výměníkem.  Alupol - zastřešíme váš bazén za zajímavou cenu, s moderním designem a perfektním zpracováním.  Drátěný program a nábytkové kování od českého výrobce, to je Mivokor.  Garnýže a záclonové tyče.  Kancelářský nábytek Potrusil - Kvalitní kuchyně a kancelářský nábytek od známé, spolehlivé české firmy Potrusil s.r.o.  Kovový nábytek DIVIKOM - kvalitní nábytek do kanceláře, podniku, školy  Kožené sedací soupravy Chesterfield a další tradiční anglický nábytek. Bazény  plastové jímky , septiky, nádrže - CDP Plast. Pokládka údržba a renovace podlah - podlahové krytiny Škárka.  Schody a schodiště - dřevěné, ocelové schody od německé kvalitní firmy Stadler, několik zastoupení v České republice. Truhlářská firma zabývající se výrobou nábytku a dalších truhlářských výrobků jako jsou schody a schodiště - Truhlářství RK. V současné době se velmi často využívají k zabydlení podkrovní místnosti nebo i půdy. Ti, kteří tuto variantu plánují, jistě nepohrdnou nabídkou střešních oken. Střešní okna můžete objednávat v eshopu: okna-stresni.cz.  Truhlářství Navrátil nabízí zakázkovou výrobu interiérových dveří, nábytku, kuchyňských linek, schodů, doplňků a dalších výrobků.  Truhlářství vyrábí nábytek podle Vašich představ! Truhlářství Eifler - Dřevovýroba pro užitek a radost. Pro nás je truhlářství a výroba nábytku na zakázku hračkou. Nabízíme a montujeme zahradní domky a dřevostavby .

Služby

Provádíme  certifikace , měření a zkoušení technických a bezpečnostních parametrů výrobků. Vydáváme výrobkové certifikáty pro zahraničí.

Technika

MICRON PLUS je specialista na brusivo , výrobu leštících kotoučů, leštění a broušení. BOKI  robotizované systémy spol. s r.o. - www.boki.cz.  Zabezpečovací systémy a technika od firem Satel, Optex, Bosch, Visonic, HikVision, GKB, Apollo.

Laminátové podlahy PERGO, podlahy vysoké kvality

Dodáváme nápadité a vysoce kvalitní švédské laminátové podlahy PERGO. Laminátové podlahy PERGO vynikají nejlepší odolností proti poškrábání, mají jedinečnou ochranu vůči opotřebení. Uvedené Laminátové podlahy mají dokonalý vzhled a 250 zajímavých dekorů v 5 formátech.

Internetové obchody

 Profesionální nářadí od společnosti Cominvest CZ, s. r. o. jsou produkty za stálých podmínek i cen a především pak zboží vysoké kvality, na které se mohou naši zákazníci bez obav vždy spolehnout.  Čistící technika značky Kärcher je zárukou kvality a Vaší maximální spokojenosti.